Шафа Соло 3Д
вверхвниз

12 240 ₴
- Під замовлення
Відправка з 13 червня 2026+380 (95) 907-71-76
Viber, WhatsApp, Telegram
- +380 (96) 724-43-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шафа Соло 3Д
Ціна вказана за Шафу Соло 3Д з полицями у вузькому відділенні, без антресолей та консолей!
Опис:
- розмір (ш*гл*в,см): 132*55*200,см,
- можливі кольори:
- Німфея альба
Кашемір
Сірий графіт
Сіра мишка
Дуб артизан
Дуб артизан+Німфея альба - Матеріал корпусу та фасадів: ЛДСП,
- Подовжена металева профільна ручка,
- Ніжки: регулюючі зсередини
- Є можливість замовити шухляди, антресолі та консолі до даного виробу.

За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 1320 мм |
| Висота | 2000 мм |
| Виробник | Гарант |
| Глибина | 550 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 1 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1320 мм |
| Глибина шафи | 550 мм |
| Висота шафи | 2000 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 240 ₴









