Модульна вітальня Фріда колір тоффі
вверхвниз

17 150 ₴
- Під замовлення
Відправка з 22 травня 2026+380 (95) 907-71-76
Viber, WhatsApp, Telegram
- +380 (96) 724-43-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модульна вітальня Фріда колір тоффі
В ціну входять такі елементи: ТВ тумба, пенал 2д та комод 3ш+3ш.
Деталі:
- Корпус ДСП: Тоффі
- Фасади ДСП: Тоффі
- Ручка інтегрована: Дуб сонома
- Модель обладнана висувними ящиками на направляючих повного висування.
Розміри (д*в*гл,см):
Комод 2Д4Ш 1200 х 965 х 420
Комод 3Ш+3Ш 1400 х 745 х 420
Комод 4Ш 1000 х 965 х 420
Тумба 400 х 525 х 420
Стіл 1Т 1280 х 750 х 600
Стіл 1ТН 1400 х 750 х 550
ТВ-тумба 2300 х 530 х 420
Пенал 2Д 500 х 2105 х 520
Шафа 2Д2Ш 800 х 2105 х 520
Шафа 3Д2Ш 1200 х 2105 х 520
Передпокій 1500 х 2400 х 520
Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип стінки (гірки) | модульна |
| Тип фасаду | прямий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Виробник | Світ Меблів |
| Склад стінки | |
| Вітрина | 2 шт. |
| Навісна полиця | 1 шт. |
| Секція під телевізор | Так |
| Габаритні розміри стінки | |
| Довжина (ширина) стінки | 3600 мм |
| Глибина стінки | 375 мм |
| Висота стінки | 2050 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Корпус | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 150 ₴




