Кухня Марта
вверхвниз

30 700 ₴
- Під замовлення
Відправка з 29 травня 2026+380 (95) 907-71-76
Viber, WhatsApp, Telegram
- +380 (96) 724-43-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухня Марта
Ціна вказана за кухню розміром 380см, фасади верхні ДСП - білий, фасади нижні- ДСП бетон, стільниця "скай". Корпус кухня - білий.
Опис:
- корпус: ДСП,
- фасади: ДСП, ДСП лак,
- колір корпусу: білий, графіт, дуб сонома, дуб золотий, попелястий,
- колір фасадів на вибір,
- всі модулі можна замовляти окремо.
Відправляємо меблі, з оплатою в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтеся, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип кухонного гарнітура | стандартний, модульний |
| Форма кухонного гарнітура | прямий |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Сірий |
| Комплектація барною стійкою | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення кухонного гарнітура | |
| Фасад | ламінована ДСП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Габаритні розміри кухонного гарнітура | |
| Довжина нижнього рівня | 3800 мм |
| Глибина нижнього рівня | 600 мм |
| Висота нижнього рівня | 860 мм |
| Довжина верхнього рівня | 3800 мм |
| Глибина верхнього рівня | 300 мм |
| Висота верхнього рівня | 720 мм |
| Глибина кухонної стільниці | 600 мм |
| Товщина кухонної стільниці | 38 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
| Комплектація барної стійкої | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 700 ₴







