Дитяча Тоні
вверхвниз

Дитяча Тоні
Ціна вказана за стіл письмовий!
Опис:
- Корпус ДСП: Дуб артизан
- Фасади ДСП: Німфеа альба, шовкографія, лак
- Матеріал бильця ліжка: біла еко шкіра,
- Направляючі повного висуву,
- Спальне місце: 90*200,
- Ліжко без каркасу та матрацу (можна укомплектувати каркасом СМ),
- Всі елементи можна придбати окремо,
- Розміри елементів (ш*в*гл,мм):
Ліжко 1сп 2Ш 2062 х 900 х 945
Спальне місце 900 х 2000
Ліжко 1сп 0,9 956 х 900 х 2062
Тумба 500 х 446 х 383
Пенал 1Д2Ш 650 х 1951 х 383
Стіл письмовий 1280 х 760 х 600
Комод 60 600 х 1025 х 383
Комод 100 1000 х 832 х 383
Стелаж зі вставками 900 х 1951 х 323
Шафа 2Д 1000 х 2100 х 553
Шафа 3Д 1498 х 2101 х 553
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип комплекту | модульний |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб артезіан |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка | 900 мм |
| Довжина ліжка | 2062 мм |
| Довжина спального місця | 2000 мм |
| Ширина ліжка | 945 мм |
| Ширина спального місця | 900 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 760 мм |
| Висота столу з урахуванням надбудови | 760 мм |
| Глибина столу | 600 мм |
| Довжина столу | 1280 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 550 ₴









Відправка з 20 травня 2026