Тумба ТВ МГ-5
вверхвниз

3 810 ₴
- Під замовлення
Відправка з 28 травня 2026+380 (95) 907-71-76
Viber, WhatsApp, Telegram
- +380 (96) 724-43-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тумба ТВ МГ-5
Опис:
- матеріал: ЛДСП,
- розмір (ш*в*гл,см): 170*40*40,см,
- цвет на выбор: бук, вільха, горіх, яблуня, дуб сонома, німфея альба, венге .

Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Функціональне призначення | Під плазмовий і РК телевізор, Під ЕЛТ телевізор, Під домашній кінотеатр, Під аудіо-відео апаратуру |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 400 мм |
| Глибина тумби | 440 мм |
| Ширина тумби | 1700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 810 ₴



