Етажерка дерев'яна з шухлядами Е 19, 150х32х200

20 580 ₴
- Під замовлення
Відправка з 20 травня 2026- +380 (96) 724-43-44
Етажерка з натурального дерева Е19
- Матеріал: натуральне дерево (сосна),
- Покриття:фарба, лак.
- Розмір :(ш*в*гл,см): 150*200*32.
-
Для кольорів натуральний, горіх, вільха, дуб, червоне дерево, кальвадос, васабі, білий можливе покриття лаком на водній основі, що вказується у замовленні. При покритті водним лаком кольори дещо відрізняються.
За продукцію виконану в кольорі какао, мокко, лагуна, лаванда, тіффані, лайм, магнолія, венге, васабі, вайт, капучино, пастельно-фіолетовий, ivory light 9001 (RAL-9001) нараховується доплата + 10 %.
ЦІНИ на меблі вказані в одному кольорі. При комбінації кольорів (що можливо для деяких моделей ліжок, столів, тумб, комодів, столів і т.д) доплата рахується індивідуально від 5 до 15%.
Пропонуємо Вам придбати цю чудову етажерку!
Гарантуємо Вам якість продукйії та доставку в обумовлений термін!
Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скіф |
| Країна виробник | Україна |
| Тип етажерки | пряма |
| Тип меблів | Етажерка |
| Габаритні розміри етажерки | |
| Висота етажерки | 2000 мм |
| Глибина етажерки | 320 мм |
| Ширина етажерки | 150 мм |
| Матеріал виготовлення стелажа | |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
| Матеріал виготовлення етажерки | |
| Корпус (каркас) етажерки | натуральне дерево |
| Полиці етажерки | натуральне дерево |
- Ціна: 20 580 ₴










