Вітальня Вівальді Світ меблів

47 950 ₴
- Під замовлення
Відправка з 23 травня 2026- +380 (96) 724-43-44
Модульна вітальня Вівальді Світ меблів.
Ціна вказана за комплект: тумбаТВ, вітрина 1Д-2шт.
Розмір комплекту: (ш*гл*в,см) 310*48*217
-
Корпус: лак, ДСП.
-
Фасади: лак, ДСП.
-
Модель обладнана висувними ящиками на направляючих повного висування.
-
Модель комплектується підсвіткою.
-
колір: піно.піно горіх (лак,ДСП), художній друк.
-
всі елементи можна придбати окремо
Розміри елементів:
Тумба-ТВ 1624*552*484
Вітрина 1Д 736*2174*488
Стілець 1150*500*470
Стіл розсувний 2390*760*1010
Стіл не розсувний 2390*760*1010
Люстро 1510*985*75
Тумба 1685*850*505
Вітрина на тумбу 1680*1380*520
Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Покриття | Лак |
| Стан | Новий |
| Тип стінки (гірки) | модульна |
| Склад стінки | |
| Вітрина | 2 шт. |
| Комод | 1 шт. |
| Габаритні розміри стінки | |
| Висота стінки | 2170 мм |
| Глибина стінки | 480 мм |
| Довжина (ширина) стінки | 3100 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
- Ціна: 47 950 ₴







