Стінка Тренто
вверхвниз

6 200 ₴
- Під замовлення
Відправка з 15 червня 2026+380 (95) 907-71-76
Viber, WhatsApp, Telegram
- +380 (96) 724-43-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стінка ТВ Тренто від Мебель Сервис
Новинка!!!
Опис:
- Корпус: ДСП,
- Фасад: ДСП,
- Колір: дуб самоа/ білий мат, горіх рінальді/північне дерево,
- Розміри стінки: ш * в * гл, мм (2039 * 1768 * 350),
- Розміри ніші під телевізор: 1207 Отримати * 946.
- Вага: 73кг.

Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип стінки (гірки) | лінійна (пряма) |
| Тип фасаду | прямий |
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Габаритні розміри стінки | |
| Висота стінки | 350 мм |
| Глибина стінки | 1768 мм |
| Довжина (ширина) стінки | 2038 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 200 ₴






