Вітальня Мілан від Меблі Сервіс
вверхвниз

20 800 ₴
- Под заказ
Отправка с 08 июня 2026+380 (95) 907-71-76
Viber, WhatsApp, Telegram
- +380 (96) 724-43-44
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Модульна вітальня Мілан від Меблі Сервіс
Ціна вказана за такий комплект: вітрина 2В-2шт, тумба ТВ!
опис:
- Корпус: ДСП,
- Фасади: МДФ,
- Колір білий.
- Всі елементи продаються окремо!

Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Состояние | Новое |
| Тип стенки (горки) | модульная |
| Габаритные размеры стенки | |
| Высота стенки | 185 мм |
| Глубина стенки | 46 мм |
| Длина (ширина) стенки | 346 мм |
| Состав стенки | |
| Витрина | 1 шт |
| Комод | 1 шт |
| Секция под телевизор | Да |
| Материал изготовления стенки | |
| Фасады | МДФ |
Информация для заказа
- Цена: 20 800 ₴







