Стеллаж металлический 4 полки серии Призма

5 200 ₴
- Под заказ
Отправка с 20 мая 2026- +380 (96) 724-43-44
Стелаж 4 полки з металу серії Призма
Ціна вказана за стелаж з розмірами в / ш / гл 140/80/35 (чорний бархат- дуб античний, аляска, бук мексікансій).
Увага, ціна вказана за стелаж з доставкою (на відділення "Нової пошти").
Виробник - фабрика "Метал-Дизайн".
Конструкція стелажів цієї серії дозволяє використовувати різну компоновку окремих частин, що багаторазово збільшує функціональність даної меблів.
Також як і у всіх моделях, можливо придбанні тільки металевих елементів без ДСП
розміри:
Висота: 1400 мм
Ширина: 800мм
Глибина: 350 мм
- Стандартні кольори металу: білий оксамит, чорний оксамит.
- Стільниця - ДСП високої якості виробника SWISSPAN колекція NATUR.
аляска
бук мексиканский,
дуб античный,
вествуд.
Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Металл-дизайн |
| Страна производитель | Украина |
| Количество ярусов этажерки | 4 |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стеллаж |
| Тип этажерки | прямая |
| Габаритные размеры стеллажа | |
| Высота стеллажа | 1400 мм |
| Глубина стеллажа | 350 мм |
| Ширина стеллажа | 800 мм |
| Габаритные размеры этажерки | |
| Высота этажерки | 1400 мм |
| Глубина этажерки | 370 мм |
| Ширина этажерки | 800 мм |
| Материал изготовления стеллажа | |
| Корпус (каркас) | металл |
| Полки | ламинированная ДСП |
- Цена: 5 200 ₴






