опис:
- Матеріал корпусу: ДСП,
- Матеріал фасадів: ДСП.
- Можливі кольори: дуб Самоа, вільха.
- Вага: 19кг.
- розміри:
ширина: 696,
висота: 488,
глибина: 350.
Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 488 мм |
| Глубина | 350 мм |
| Ширина | 696 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Корпус | ДСП |
| Тип мебели | тумба для обуви |
| Фасады | ДСП |
| Форма тумбы | прямая |
| Форма шкафа | прямой |
Информация для заказа
- Цена: 1 635 ₴



