Передпокій Ангеліна
вверхвниз

Передпокій Ангеліна
Опис:
- Матеріал ламіновані ДСП.
- Колір ДСП: Бук, Венге, Дуб Сонома, Вільха, Горіх Екко, Яблуня.
- Габаритні розміри:
Ширина: 1600 мм.
Висота: 1950 мм.
Глибина: 448 мм.
- Розмір упаковки: Ангеліна - 2000х550х200 мм. (Пачок-2шт).
- Вага: 102 кг.
Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Компанит |
| Страна производитель | Украина |
| Тип прихожей | стандартная |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Высота | 1950 мм |
| Глубина | 448 мм |
| Длина | 1600 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
Информация для заказа
- Цена: 10 800 ₴
- Способ упаковки: упаковка с завода, в пачках.










Отправка с 15 мая 2026