Стелаж серії Дуо
вверхвниз
Дост. 0грн

Стелаж серії Дуо
опис:
- Габаритні розміри:
висота: 1470мм;
ширина: 520мм;
глибина: 480мм.
- Є можливість придбати металеві каркаси без ДСП,
- Розмір упаковки: метал 1500 * 500 * 350, дсп 500 * 500 * 50
- Вага -10 кг (1 місце).
- Стандартні кольори металу: білий оксамит, чорний оксамит.
- Колір ДСП:
дуб античный,
аляска,
вествуд
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Відправляємо транспортними компаніями по всій Україні!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Металл-дизайн |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип тумбы | прямая |
| Состояние | Новое |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Корпус (каркас) | металл |
| Ширина стеллажа | 520 мм |
| Глубина стеллажа | 480 мм |
| Высота стеллажа | 1470 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 950 ₴



Отправка с 20 мая 2026