Спальня Дженніфер Jennifer радіка беж
вверхвниз
-5%
31 день
44 700 ₴
42 465 ₴
- Под заказ
Отправка с 22 мая 2026+380 (95) 907-71-76
Viber, WhatsApp, Telegram
- +380 (96) 724-43-44
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Спальня Дженніфер Jennifer радіка беж
Ціна вказана Комплект Дженніфер 3дв (Шафа3дв;Ліжко1,6;Тумба 2шх 2шт;Комод 3шх;Дзеркало)
Опис:
- Корпус: ЛДСП.
- Фасади: ДСП 18мм, покрите УФ лаком.
- Колір системи: Радіка Беж, Глянець Чорний.
- Трьохскладові шарикові телескопічні направляючі повного висуву; Відсутність конфірматів.
- ліжко без каркасу та ламелей
Всі елементи продаються окремо!
Розміри:
ДЗЕРКАЛО 1180x820x50,
КОМОД 3шх 820x1180x490,
ПРИЛІЖКОВА ТУМБА 3шх 690x533x390,
ПРИЛІЖКОВА ТУМБА 2шх 485x533x390,
ЛІЖКО 1,6х2,0 1250x1870x2101,
ЛІЖКО 1,8х2,0 1290x2110x2090,
М'яке ліжко 1,8х2,0 Підйомне 1500x2030x2140,
ШАФА 3дв БД 2320x1472x595,
ШАФА 4дв 2320x1920x595,
ШАФА 6дв 2320x2814x595

Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Тип комплекта | модульный |
| Количество предметов | 6 |
| Состояние | Новое |
| Состав гарнитура (комплекта) | |
| Кровать | двухспальная |
| Шкаф для одежды (распашной) | 3-х дверный |
| Туалетный столик | Нет |
| Комод | 1 шт |
| Зеркало | 1 шт |
| Прикроватная тумбочка | 2 |
| Материал изготовления спального гарнитура | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 210 см |
| Ширина кровати | 187 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 125 см |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 147 см |
| Глубина шкафа | 59 см |
| Высота шкафа | 232 см |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 118 см |
| Глубина комода | 49 см |
| Высота комода | 89 см |
| Габаритные размеры прикроватной тумбочки | |
| Ширина тумбы | 53 см |
| Глубина тумбы | 39 см |
| Высота тумбы | 48 см |
| Размеры зеркала | |
| Ширина зеркала | 82 см |
| Высота зеркала | 118 см |
| Дополнительные характеристики спального гарнитура | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 42 465 ₴










