Стінка Монтреал від Меблі Сервіс
вверхвниз

14 650 ₴
- Под заказ
Отправка с 22 мая 2026+380 (95) 907-71-76
Viber, WhatsApp, Telegram
- +380 (96) 724-43-44
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вітальня Монтреал від Меблі Сервіс
Опис:
- матеріал:
корпус: ДСП,
фасади: ДСП
- розміри:
комплект ніша під телевізор
Ширина, мм 3150 1320
Глибина, мм 450
Висота, мм 2000 910
- Вага стінки - 160кг.
- Колір стінки:
Корус: Андерсон
фасади: Андерсон пайн/ дуб ейпріл.
Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Відправляємо транспортними компаніями по всій Україні!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Цвет (оттенок) мебели | андерсон пайн, Андерсон пайн |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип стенки (горки) | линейная (прямая) |
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Размер ниши под ТВ | |
| Высота | 910 мм |
| Ширина | 1320 мм |
| Габаритные размеры стенки | |
| Высота стенки | 2000 мм |
| Глубина стенки | 45 мм |
| Длина (ширина) стенки | 3150 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
Информация для заказа
- Цена: 14 650 ₴





