Стіл трансформер Батерфляй
вверхвниз

Стіл-трансформер Батерфляй
опис:
- Можливі кольори: венге, дуб Сонома, дуб Сонома трюфель, дуб шамоні світлий, венге Аруша.
- Матеріал: стільниця ДСП 16мм, ніжки-дерево.
- Габарити столу в складеному стані:
60 х 91 х 52 см (варіант журнального столика)
- Габарити столу в розкладеному стані:
120 х 91 х 75 см (варіант обіднього столу)
- Вага 28кг.
- Габарити упаковки: 96 * 66 * 19.
Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!






Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Неман |
| Страна производитель | Украина |
| Тип опор | Ножки |
| Форма столешницы | круглая |
| Габаритные размеры столика | |
| Вес столика | 28 кг |
| Длина столика | 600 мм |
| Глубина столика | 910 мм |
| Высота столика | 520 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 900 ₴







Отправка с 01 июня 2026