Тумба для взуття ТО11
вверхвниз

Тумба під взуття ТО - 11
Опис:
- Матеріал ламіновані ДСП.
- Колір ДСП: Бук, Венге, Дуб Сонома, Вільха, Горіх Екко, Яблуня.
- Габаритні розміри:
ширина - 500 мм,
висота - 1000 мм,
глибина - 380 мм.
- Розмір упаковки "ТО-11" - 985x380x103 мм.
- Вага - 22 кг.
Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Компанит |
| Страна производитель | Украина |
| Количество полок (отделений) для обуви | 3 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | тумба для обуви |
| Форма тумбы | прямая |
| Форма шкафа | прямой |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1000 мм |
| Глубина | 380 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Комплектация | |
| Сиденье для обувания | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 2 675 ₴









Отправка с 14 мая 2026