Комод Тоскана
вверхвниз

Комод Тоскана з натурального дерева Мебігранд
Опис:
- Матеріал: дерев'яний масив.
- Вид деревини: сосна.
- Розміри: (ш / в / гл) 100,5 / 86 / 43,5.
- Ціна вказана за виріб в кат. №1!
- Доступні кольори:
категорія №1: горіх світлий, горіх темний, яблуня, вільха;
категорія №2: венге, махонь;
категорія №3: айворі, білий, S 2005 Y 50R, S 2010 R 80 B;
категорія №4: S 7010 R 90 B, RAL 8025, RAL 9011, RAL 8028;
категорія №5: S 1070 R, S 2060-R30B, S 1070-G10Y.
Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mebigrand |
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 5 шт |
| Состояние | Новое |
| Форма фасада | прямой |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 86 см |
| Глубина комода | 43 см |
| Ширина комода | 100 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | натуральное дерево |
| Фасады | натуральное дерево |
Информация для заказа
- Цена: 9 910 ₴





Отправка с 03 июля 2026