Тумба приліжкова Тоскана
вверхвниз

Тумба приліжкова дерев'яна Тоскана
опис:
- Матеріал: дерев'яний масив (сосна).
- Розміри вироби:
ширина: 61 см,
висота: 46 см,
глибина: 41 см
- Додатково можна придбати ручки до ящиків.
- Ціна вказана за виріб в кат.№1!
- Доступні кольори:
категорія №1: горіх світлий, горіх темний, яблуня, вільха;
категорія №2: венге, махонь;
категорія №3: айворі, білий, S 2005 Y 50R, S 2010 R 80 B;
категорія №4: S 7010 R 90 B, RAL 8025, RAL 9011, RAL 8028;
категорія №5: S 1070 R, S 2060-R30B, S 1070-G10Y.

Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mebigrand |
| Страна производитель | Украина |
| Тип тумбы | прямая |
| Форма фасада | прямой |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Тип опор | Ножки |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | натуральное дерево |
| Фасады тумбы | натуральное дерево |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 61 см |
| Глубина тумбы | 41 см |
| Высота тумбы | 46 см |
Информация для заказа
- Цена: 6 700 ₴





Отправка с 07 июня 2026