Ліжко Аляска

Ліжко Аляска двоярусне з натурального дерева
Ціна вказана за ліжко 800/120 * 200 * 175 з ламелями (кат. №1).Без ящиків і без матраца!
Увага: в оригіналі верхній бортик не лягає впритул до сходів !!!
- Матеріал: дерево (сосна).
- Основа під матрац - це надійні, ортопедичні букові ламелі.
- Корпус ліжка покритий гіпоалергенних фарбою, яка розкрита лаком.
- Ліжко можна замовляти з драбиною на одну або на іншу сторону.
- Додатково можна замовити бортик до нижнього ярусу і ящики.
- розміри:
Можливі розміри даної ліжка: 80 * 120 * 200 (190), 90 * 140 * 200 (190).
- Габарити ліжка:
Ширина: +16 см до ширини спального місця;
Довжина: + 14 см до довжини спального місця;
Висота узголів'я: 175см;
- Вага становить 85 кг.
- Є можливість комбінувати кольори, ціну уточнюйте у менеджера!
- Доступні кольори:
категорія №1: горіх світлий, горіх темний, яблуня, вільха;
категорія №2: венге, махонь;
категорія №3: айворі, білий, S 2005 Y 50R, S 2010 R 80 B;
категорія №4: S 7010 R 90 B, RAL 8025, RAL 9011, RAL 8028;
категорія №5: S 1070 R, S 2060-R30B, S 1070-G10Y.
Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mebigrand |
| Страна производитель | Украина |
| Вид кровати | двухъярусная кровать |
| Количество спальных мест | 3 |
| Материал изготовления каркаса | натуральное дерево |
| Основание спального места | деревянные ламели |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры детской кровати | |
| Глубина детской кровати | 136 см |
| Длина детской кровати | 214 см |
| Общая высота детской кровати | 175 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 80 см |
- Цена: 15 428 ₴





Отправка с 09 июня 2026