Ліжко Мальта

Ліжко Мальта з натурального дерева
Ціна вказана за ліжко: 80 * 190 (200) категорії №1! Без ящиків!.
- Основа під матрац - це надійні, ортопедичні букові ламелі.
- Корпус ліжка покритий гіпоалергенних фарбою, яка розкрита лаком.
- розміри:
Можливі розміри даної ліжка: 80 * 200 (190), 90 * 200 (190).
- Додатково можна купити ящики, прекрасне місце для зберігання.
- Є можливість вибору сторони для сходів.
- Можна замовити захисний бортик для нижнього ярусу.
- Габарити ліжка:
Ширина: +10 см до ширини спального місця;
Довжина: + 14 см до довжини спального місця;
Висота узголів'я: 174см;
Вага становить 84 кг.
- Для даної моделі є можливість комбінувати кольори! Ціну уточнюйте у менеджера.
- Доступні кольори:
категорія №1: горіх світлий, горіх темний, яблуня, вільха;
категорія №2: венге, махонь;
категорія №3: айворі, білий, S 2005 Y 50R, S 2010 R 80 B;
категорія №4: S 7010 R 90 B, RAL 8025, RAL 9011, RAL 8028;
категорія №5: S 1070 R, S 2060-R30B, S 1070-G10Y.
Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mebigrand |
| Страна производитель | Украина |
| Вид кровати | двухъярусная кровать |
| Количество спальных мест | 2 |
| Материал изготовления каркаса | натуральное дерево |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Основание спального места | деревянные ламели |
| Размер спального места | 80х190 |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры детской кровати | |
| Глубина детской кровати | 90 см |
| Длина детской кровати | 214 см |
| Общая высота детской кровати | 174 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 800 см |
- Цена: 15 565 ₴







Отправка с 09 июня 2026