Ліжко Анжеліка від Метал-Дизайн
вверхвниз
Дост. 0грн

Ліжко Анжеліка від Метал-Дизайн
Ціна вказана за ліжко 140 * 200, в кольорі чорний або чорний оксамит.
Опис:
- Розміри спального місця:
1400 * 2000, 1400 * 1900;
1600 * 2000, 1600 * 1900;
1800 * 2000, 1800 * 1900.
- Габарити ліжка:
- ширина, це ширина спального місця +6 см;
- довжина, це довжина спального місця +6 см;
- висота головах 95см.
- Можливі кольори: Чорний оксамит, чорний, білий, чорний мідь, коричневий, чорне золото, бежевий, білий оксамит, бордо, металік, золото, структура в кольорах.
- Вага ліжка 26кг.
- Розмір упаковки: 200 * 10 * 95.
Ліжко укомплектована металевими трубками з кроком 9см.
Додатково можна замовити підслені металеві ламелі, або букові.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Металл-дизайн |
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размеры рекомендуемого матраса | 140х200 |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Состояние | Новое |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 140 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 206 см |
| Ширина кровати | 146 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 95 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | металл |
| Изголовье кровати | металл |
| Изножье кровати | металл |
| Ножки | металл |
Информация для заказа
- Цена: 6 950 ₴









Отправка с 21 мая 2026