Стіл письмовий Учитель 3 від Компаніт
вверхвниз

7 720 ₴
- Под заказ
Отправка с 21 июня 2026+380 (95) 907-71-76
Viber, WhatsApp, Telegram
- +380 (96) 724-43-44
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Стіл письмовий Учитель 3
Опис:
- Габаритні розміри:
ширина - 1400 мм,
висота - 736 мм,
глибина - 600 мм.
- Розмір упаковки "Учитель-3" 1405х610х105 мм.
- Вага - 59 кг.
- Матеріал ламіновані ДСП.
- Колір ДСП: Венге, Вільха, Горіх Екко, Яблуня, Дуб саном.

Відправляємо меблі, з оплатою в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтеся, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Компанит |
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 9 шт |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Габаритные размеры стола | |
| Вес | 59 кг |
| Высота | 736 мм |
| Глубина | 600 мм |
| Длина | 1400 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
Информация для заказа
- Цена: 7 720 ₴




