Спальня Імперія
-5%
55 500 ₴
52 725 ₴
- Под заказ
Отправка с 01 июня 2026- +380 (96) 724-43-44
Спальня Імперія Imperia
Ціна вказана за Комплект Імперія 3дв (Шафа3двБезДзеркал;Ліжко1,6 з каркасом;Тумба 1шх 2шт;Комод 3шх;Дзеркало)
- Колір: глянець білий
- Корпус: ДСП,
- Фасади: високоглянцеве покриття лаковане УФ лаками; ДСП 18мм,
-
Фурнітура: трьохскладові шарикові телескопічні направляючі повного висуву; Відсутність конфірматів.
Всі елементи продаються окремо.
Матрац в ціну ліжка не входять!
Дзеркало 1000/1200х800/1000 800x1000x50/1000x1200x50,
КОМОД 3шх 950x1300x500,
КОМОД 5шх 1172x550x450,
КОМОД 6шх 950x1740x500,
ПРИЛІЖКОВА ТУМБА 1шх 434x550x450,
ПРИЛІЖКОВА ТУМБА 2шх 620x550x450,
ЛІЖКО 1,6х2,0 1190x2010x2140,
ШАФА-КУПЕ 2,0м 2115x2000x615,
ШАФА-КУПЕ 2,5м 2115x2500x615,
ШАФА 3дв 2250x1380x550,
ШАФА 4дв 2250x1830x550,
ШАФА 6дв БД 2250x2722x550

Відправляємо меблі, з оплатою в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтеся, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Тип комплекта | модульный |
| Количество предметов | 6 |
| Состояние | Новое |
| Состав гарнитура (комплекта) | |
| Кровать | двухспальная |
| Шкаф для одежды (распашной) | 3-х дверный |
| Комод | 1 шт |
| Зеркало | 1 шт |
| Прикроватная тумбочка | 2 |
| Материал изготовления спального гарнитура | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 214 см |
| Ширина кровати | 201 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 119 см |
| Длина спального места | 160 см |
| Ширина спального места | 200 см |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 183 см |
| Глубина шкафа | 55 см |
| Высота шкафа | 225 см |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 55 см |
| Глубина комода | 45 см |
| Высота комода | 117 см |
| Габаритные размеры прикроватной тумбочки | |
| Ширина тумбы | 55 см |
| Глубина тумбы | 43 см |
| Высота тумбы | 45 см |
| Размеры зеркала | |
| Ширина зеркала | 100 см |
| Высота зеркала | 80 см |
| Комплектация кровати | |
| Ортопедическое основание (ламели) | Нет |
| Матрас | Нет |
| Дополнительные характеристики спального гарнитура | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
- Цена: 52 725 ₴










