Стіл журнальний СМ 5 від Скіф
вверхвниз

Стіл журнальний СМ 5 з натурального дерева
Опис:
- Матеріал: натуральне дерево (сосна),
- Покриття:фарба, лак.
- Розмір :(ш*в*гл,см): 100*49*50.
- Є можливість комбінувати кольори!
- Кольори на вибір: натуральний, горіх, дуб, вільха, червоне дерево, кальвадос. Без доплат!
-
За продукцію виконану в кольорі: ваніль, білий, какао, мокко, зефірка, айворі, лагуна, лаванда, тіффані, лайм, магнолія нараховується доплата + 20%,
у кольорі: венге, сірий, васабі та вайт + 10 %.
Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Скиф |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Габаритные размеры столика | |
| Вес столика | 32 кг |
| Высота столика | 490 мм |
| Глубина столика | 500 мм |
| Длина столика | 1000 мм |
| Материал изготовления столика | |
| Столешница | МДФ шпонированный |
Информация для заказа
- Цена: 5 585 ₴





Отправка с 21 мая 2026