Стіл журнальний СМ 3 від Скіф
вверхвниз

Стіл журнальний СМ 3 з натурального дерева
Опис:
- Матеріал: натуральне дерево (сосна),
- Покриття:фарба, лак.
- Розмір :(ш*в*гл,см): 69*68*69.
- Є можливість комбінувати кольори!
- Кольори на вибір: натуральний, горіх, дуб, вільха, червоне дерево, кальвадос. Без доплат!
-
За продукцію виконану в кольорі: ваніль, білий, какао, мокко, зефірка, айворі, лагуна, лаванда, тіффані, лайм, магнолія нараховується доплата + 20%,
у кольорі: венге, сірий, васабі та вайт + 10 %.
- Вага 22 кг.
Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Скиф |
| Страна производитель | Украина |
| Тип опор | Ножки |
| Форма столешницы | круглая |
| Габаритные размеры столика | |
| Высота столика | 680 мм |
| Глубина столика | 690 мм |
| Длина столика | 690 мм |
| Материал изготовления столика | |
| Столешница | МДФ шпонированный |
Информация для заказа
- Цена: 6 535 ₴








Отправка с 08 июня 2026