Стінка Неон 2 від Меблі Сервіс
вверхвниз

22 400 ₴
- Под заказ
Отправка с 16 июня 2026+380 (95) 907-71-76
Viber, WhatsApp, Telegram
- +380 (96) 724-43-44
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вітальня Неон 2
опис:
- матеріали:
Корпус: ДСП
Фасади: ДСП, глянець.
Ручки металеві.
- Розміри і вага:
Довжина: 340см,
висота: 218см,
глибина: 59см
ніша під телевізор (ш*в): 120* 100.
- Вага стінки становить 214 кг.
- Колір стінки:
корпус
венге,
дуб золото,
фасади:
білий глянець,
чорний глянець
Відправляємо транспортними компаніями по всій Україні!
Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип стенки (горки) | модульная |
| Тип фасада | прямой |
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Габаритные размеры стенки | |
| Высота стенки | 2180 мм |
| Глубина стенки | 600 мм |
| Длина (ширина) стенки | 3400 мм |
| Состав стенки | |
| Секция для аудио-видео аппаратуры | Да |
| Секция под телевизор | Да |
Информация для заказа
- Цена: 22 400 ₴



