Стіл комп'ютерний СУ 1
вверхвниз

Стіл комп'ютерний СУ 1 Компаніт
опис:
- Габаритні розміри:
ширина - 1200 мм,
висота - 749 + 116 мм,
глибина - 900 мм.
- Вага - 38,4 кг.
- Матеріал ламіновані ДСП.
- Колір ДСП: Венге, Вільха, Горіх Екко, Яблуня, Дуб Сонома.

Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Компанит |
| Страна производитель | Украина |
| Наличие выдвижной полки для клавиатуры | Да |
| Наличие надстройки | Да |
| Назначение | Для стационарного компьютера или ноутбука |
| Тип стола | угловой (эргономичный) |
| Тумба в комплекте | стационарная |
| Габаритные размеры стола | |
| Вес | 38 кг |
| Глубина | 900 мм |
| Длина | 1200 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 050 ₴






Отправка с 08 июня 2026