Стіл комп'ютерний ПІ ПІ 2 Компаніт
вверхвниз

4 495 ₴
- Под заказ
Отправка с 08 июня 2026+380 (95) 907-71-76
Viber, WhatsApp, Telegram
- +380 (96) 724-43-44
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Стіл комп'ютерний ПІ ПІ 2
опис:
- Габаритні розміри:
ширина - 1175 мм,
висота - 736 + 220 мм,
глибина - 600 мм.
- Розмір упаковки "ПІ-ПІ-2" 960х605х150 мм.
- Вага - 40,6 кг.
- Матеріал ламіновані ДСП.
Стільниця - кромка АБС-2 мм.
- Колір ДСП: Венге, Вільха, Горіх Екко, Дуб саном, Яблуня.

Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Компанит |
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Наличие выдвижной полки для клавиатуры | Да |
| Наличие подставки под системный блок | стационарная |
| Назначение | Для стационарного компьютера или ноутбука |
| Тип стола | прямой |
| Тумба в комплекте | стационарная |
| Габаритные размеры стола | |
| Вес | 40 кг |
| Глубина | 600 мм |
| Длина | 118 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 495 ₴





