Комод 4+1 А Компаніт
вверхвниз

Комод 4 + 1 А Компаніт
опис:
- Габаритні розміри:
ширина - 780 мм,
висота - 849 мм,
глибина - 390 мм.
- Розмір упаковки "Комод-4 + 1 А" 845х435х195 мм.
Вага - 37 кг.
- Матеріал ламіновані ДСП.
- Колір ДСП: Бук, Венге, Вільха, Горіх Екко, Яблуня, дуб Сонома.


Відправляємо меблі, з оплатою в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтеся, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Компанит |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет (оттенок) мебели | Ольха светлая, Дуб сонома, Венге, Бук светлый, Яблоня светлая, Орех лесной |
| Комплектация пеленатором | Нет |
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Опоры комода | ножки |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота комода | 849 мм |
| Глубина комода | 390 мм |
| Ширина комода | 780 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 295 ₴






Отправка с 08 июня 2026