Матрац Лідс кокос
вверхвниз

Матрац Лідс кокос
Ціна вказана за матрац 160*200.
Розміри можуть бути різні.
Опис:
Безпружинний матрац Лідс кокос Матролюкс виготовлений на основі щільного ортопедичного пінного блоку. У матраца дві функціональні сторони з асиметричною жорсткістю четвертого та п'ятого ступеня. Такий варіант підходить людям, які в різну пору року віддають перевагу різному ступеню жорсткості.
Також виріб має такі переваги:
- Ортопедичний ефект і анатомічні властивості.
- Навантаження на спальне місце до 150 кг.
- Повітропроникність та гігієнічність.
- Стрейч чохол із лляною прошивкою.
- Зручна блискавка на чохлі.
Матеріали, які використані у виробництві виробу, відрізняються надійністю і довговічністю:
- Air foam HD. Блок ортопедичної піни підвищеної щільності, яка гарантує належну підтримку спини, та забезпечує необхідне рослаблення м'язів, завдяки якому ранок буде завжди добрим.
- Кокосова койра. Натуральний матеріал надає поверхні жорсткості.
- Стрейч прошитий льоном. Міцна, зносостійка та довговічна тканина. Прошивка чохла натуральним льоном створює на поверхні гіпоалергенний простір та забезпечує правильну терморегуляцію у будь-яку пору року. Завдяки наявності зручної блискавки на чохлі зберігати чистоту спального місця набагато простіше.
За більш детальною інформацією звертайтеся, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Форма матраса | Прямоугольный |
| Тип матраса | беспружинный |
| Размер матраса, см | 160х200 |
| Высота | 19 см |
| Наполнение матраса | Air Foam HD, кокосовая койра |
| Максимально допустимая нагрузка на 1 спальное место | 150 кг |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Степень жесткости матраса | |
| Сторона матраса 1 | жесткий |
| Сторона матраса 2 | средней жесткости |
| Материал чехла матраса | |
| Сторона чехла 1 | стрейч |
| Сторона чехла 2 | ткань стрейч |
| Размеры матраса | |
| Длина | 200 см |
| Ширина | 160 см |
Информация для заказа
- Цена: 9 700 ₴


Отправка с 08 мая 2026