Матрац Голд Gold Матролюкс

Матрац Голд Gold Матролюкс
Ціна вказана за матрац 160*200
-
Гарантія на виріб 5 років
-
Гарантія на пружинний блок 10 років
-
Memory Foam
-
Жорсткість сторін матраца 2/3,М'який
-
Висота матраца 30 см
-
Навантаження на спальне місце - без обмежень
-
Тип матраца- двосторонній
-
Опція зима/літо
-
Єврокаркас
-
Кокос
-
Матеріал чохла стрейч-жаккард
Наповнення:
-
Шар 1 Latex Foam
-
Шар 2 Sisal
-
Шар 3 Thermofiber
-
Шар 4 Pocket Spring 7-и зонний, подвійна стальна рама+кутове посилення+Batterfly
-
Шар 5 Єврокаркас
-
Шар 6 Thermofiber
-
Шар 7 Coconut coir
-
Шар 8 Felt white
-
Шар 9 Memory Foam
Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Matroluxe |
| Страна производитель | Украина |
| Форма матраса | Прямоугольный |
| Тип матраса | пружинный |
| Размер матраса, см | 160х200 |
| Высота | 30 см |
| Количество зон жесткости матраса | 7 |
| Тип пружинного блока матраса | независимый пружинный блок "Pocket Spring" |
| Наполнение матраса | кокосовая койра, Termofiber, Memory foam, сизаль, Шерсть, Latex Foam, Felt White, Pocket Spring |
| Эффект "Зима - Лето" | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Усиленный каркас матраса (периметр матраса) | Да |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Степень жесткости матраса | |
| Сторона матраса 1 | мягкий |
| Сторона матраса 2 | мягкий |
| Материал чехла матраса | |
| Сторона чехла 1 | стрейч жаккард |
| Сторона чехла 2 | стрейч жаккард |
| Размеры матраса | |
| Длина | 200 см |
| Ширина | 160 см |
- Цена: 25 200 ₴




Отправка с 01 июня 2026