Ліжко Прованс Мебігранд

Ліжко Прованс від Мебігранд
Ціна вказана за ліжко 160 * 200 з ламелями (кат. №1).
Без ящиків і без матраца!
Необхідний для Вас матрац ви можете придбати у нас в інтернет магазині.
- Матеріал: сосна.
- Підстава під матрац: букові ламелі.
- Покриття: фарба, лак.
- Можливі розміри даної ліжка: 140, 160, 180 * 200.
- Габарити ліжка:
Ширина: +19 см до ширини спального місця;
Довжина: + 14см до довжини спального місця;
Висота узголів'я: 92см;
Висота ізножья: 48см.
- Вага становить 43 кг.
- Доступні кольори:
категорія №1: горіх світлий, горіх темний, яблуня, вільха;
категорія №2: венге, махонь;
категорія №3: айворі, білий, S 2005 Y 50R, S 2010 R 80 B;
категорія №4: S 7010 R 90 B, RAL 8025, RAL 9011, RAL 8028;
категорія №5: S 1070 R, S 2060-R30B, S 1070-G10Y.





Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mebigrand |
| Страна производитель | Украина |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 92 см |
| Длина кровати | 214 см |
| Ширина кровати | 179 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Изголовье кровати | натуральное дерево |
| Изножье кровати | натуральное дерево |
| Каркас кровати | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
- Цена: 9 680 ₴




Отправка с 08 июня 2026