Стіл кухонний КС 5 Компаніт
вверхвниз

Стіл кухонний КС 5 від Компанит
Характеристика виробу:
Габаритні розміри:
ширина - 700 мм,
висота - 736 мм,
глибина - 1200 мм.
в розкладеному вигляді 1640 мм.
Розмір упаковки "КС-5" 762х700х80 мм.
Вага -24,2 кг.
Матеріал ламіновані ДСП.
Колір ДСП: Бук, Венге, Вільха, Горіх Екко, Яблуня, Дуб Сонома.

Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Компанит |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Тип кухонного стола | раскладной |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 736 мм |
| Длина стола | 1200 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 1640 мм |
| Максимальная высота регулируемого стола | 736 мм |
| Минимальная высота регулируемого стола | 716 мм |
| Ширина стола | 700 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Каркас, ножки | ДСП покрытая пластиком |
| Столешница | ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Форма столешницы стола | прямоугольная |
Информация для заказа
- Цена: 3 550 ₴






Отправка с 13 мая 2026