Стіл кухонний КС 2 від Компаніт
вверхвниз

Стіл кухонний КС 2 від Компаніт
Характеристика виробу:
Габаритні розміри:
ширина - 900 мм,
висота - 716 мм,
глибина - 600 мм.
Розмір упаковки "КС-2" 1000х600х85 мм
Вага - 15,9 кг.
Матеріал ламіновані ДСП.
Колір ДСП: Бук, Венге, Вільха, Горіх Екко, Яблуня.


Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Компанит |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Тип кухонного стола | не раскладной |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 712 мм |
| Длина стола | 900 мм |
| Ширина стола | 600 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Каркас, ножки | ДСП покрытая пластиком |
| Столешница | ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Форма столешницы стола | прямоугольная |
Информация для заказа
- Цена: 2 155 ₴





Отправка с 13 мая 2026