Табурет ТК 12 від Скіф
вверхвниз

Табурет ТК 12 Скіф
Опис:
- Матеріал: натуральне дерево (сосна),
- Покриття:фарба, лак.
- Розмір
ширина: 330мм,
глибина: 330мм,
висота: 45мм.
- Є можливість комбінувати кольори!
- Кольори на вибір: натуральний, горіх, дуб, вільха, червоне дерево, кальвадос. Без доплат!
-
За продукцію виконану в кольорі: ваніль, білий, какао, мокко, зефірка, айворі, лагуна, лаванда, тіффані, лайм, магнолія нараховується доплата + 20%,
у кольорі: венге, сірий, васабі та вайт + 10 %.
Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Скиф |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 450 мм |
| Глубина | 330 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Материал изготовления | |
| Ножки | натуральное дерево |
| Сиденье | натуральное дерево |
Информация для заказа
- Цена: 1 365 ₴






Отправка с 20 мая 2026