Шафа купе 90см Комфорт Меблі
вверхвниз

Шафа купе 90см від Комфорт Меблі
Ціна вказана за шафу з двома фасадами, розміром: 900 * 600 * 2400. (Фасади: ДСП-2шт). Колір корпусу бетон світлий, фасади- ДСП бетон світлий!
- стандартний колір корпусу: вільха, горіх, венге, білий, дуб трюфель, дуб молочний, дуб білений, дуб натуральний. За доплату кольори: бетон світлий, та дуб золотий.
- додатково можна замовити кутове закінчення, полиці, тумбу, підсвітку.
- колір профілю на вибір.
- фасади на вибір.
Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Комфорт-мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество раздвижных дверей | 2 |
| Состояние | Новое |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Габаритные размеры шкафа-купе | |
| Высота шкафа-купе | 2400 мм |
| Глубина шкафа-купе | 600 мм |
| Длина шкафа-купе | 900 мм |
| Внутреннее наполнение шкафа-купе | |
| Выдвижной ящик | 2 шт |
| Материал изготовления шкафа-купе | |
| Двери | ДСП ламинированная |
| Задняя стенка | ДВП |
| Корпус | ламинированная ДСП |
Информация для заказа
- Цена: 8 380 ₴










Отправка с 15 мая 2026