Тумба ТВ LEGS BOX
вверхвниз

Тумба ТВ LEGS BOX
Ціна вказана за ТВ 175см! 1 шт!
Опис:
LEGS BOX - це сучасна підлогова тумба!
- корпус та фасад : ЛДСП,
- покриття високоглянцеве УФ,
- кольори: білий глянець, кашемір глянець, сіра лава глянець,
- Система Push-to-Open
- Газовий амортизатор
- Можливі розміри (ш*гл*в,мм): 1750/2100/2400*400*375,мм
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Покрытие | Лак |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | тумба |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 375 мм |
| Глубина тумбы | 400 мм |
| Ширина тумбы | 1750 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 500 ₴








Отправка с 28 июня 2026