Тумба ТВ НЕО 2м
вверхвниз

Тумба ТВ НЕО 2м
Тумба ТВ НЕО - це сучасний елемент меблів, який доповнить сучасний дизайн.
Опис:
- Розміри: 2000 × 400 × 450 мм
- Верхня панель комода заглиблена
- Покриття супермат
- Колір корпусу та фасадів: білий, або тоффі,
- Колір верхньої панелі комода (кришки) для корпусу білий: глянець антрацит, або глянець дуб ліворно,
- Колір верхньої панелі комода (кришки) для корпусу тоффі: глянець горіх макадамія, або глянець дуб ліворно,
- Механізм плавного закриття , завіси підвищеної міцності з плавним закриттям;
- Додаткова фурнітура для кріплення до стіни, що забезпечить їх нерухомість та підвищену безпеку.
Відправляємо транспортними компаніями по всій Україні!
Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | тумба |
| Форма фасада | прямой |
| Тип опор | Ножки |
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 2000 мм |
| Глубина тумбы | 400 мм |
| Высота тумбы | 450 мм |
Информация для заказа
- Цена: 6 750 ₴










Отправка с 28 июня 2026