Дитяча Фемелі Джуніор Family
вверхвниз

Дитяча Фемелі Джуніор Family
Ціна вказана за Комплект Фемелі: ліжко 140, шафа 2д2ш, стіл письмовий, приліжкова тумба, кокомд 4ш та комод 5ш. Основа під матрац та матрац не входять в ціну!
Опис:
- колір: Глянець Білий,
- корпус: Ламінована ДСП 16мм.,
- фасади: Високоглянцеве покриття лаковане УФ лаками; ДСП 16мм.
- фурнітура: Трьохскладові шарикові телескопічні направляючі повного висуву; Розсувний механізм шаф-купе hettich; Відсутність конфірматів.
Елементи продаються окремо!
| КОМОД Фемелі 4шх | 1073x1001x400 |
| КОМОД Фемелі 5шх | 1323x551x400 |
| ЛІЖКО Фемелі 1,4х2,0 | 1060x1520x2100 |
| ПРИЛІЖКОВА ТУМБА Фемелі 2шх | 481x551x400 |
| ШАФА Фемелі 2дв 2шх БезДзеркал | 2104x896x546 |
| Стіл письмовий 1ДШ | 773х1200х600 |
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Відправляємо транспортними компаніями по всій Україні!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Тип комплекта | модульный |
| Количество предметов | 6 |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Состав комплекта | |
| Кровать одноярусная | 1 шт |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Стол письменный | 1 шт |
| Прикроватная тумбочка | 1 шт |
| Комод | 2 шт |
| Туалетный столик | Нет |
| Зеркало | 1 шт |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 2100 мм |
| Ширина кровати | 1560 мм |
| Высота кровати | 1060 мм |
| Длина спального места | 200 мм |
| Ширина спального места | 140 мм |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 1200 мм |
| Глубина стола | 600 мм |
| Высота стола | 770 мм |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 896 мм |
| Глубина шкафа | 550 мм |
| Высота шкафа | 2106 мм |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 1070 мм |
| Глубина комода | 400 мм |
| Высота комода | 1000 мм |
| Габаритные размеры прикроватной тумбочки | |
| Ширина тумбочки | 550 мм |
| Глубина тумбочки | 400 мм |
| Высота тумбочки | 480 мм |
| Комплектация кровати | |
| Ортопедическое основание (ламели) | Нет |
| Матрас | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 39 700 ₴






Отправка с 27 мая 2026