Шафа Спейс Світ меблів
вверхвниз

Шафа Спейс Світ меблів
- Розмір шафи (ш*гл*в,см): 160*55*220,см
- Набір складається: модуль 1 ширина 80см, модуль 3 ширина 80см, полиці. Висота 220см, можлива 240см та 260см, ціну уточнюйте.
- Колір корпусу та фасадів німфея альба.
Опис:
- Корпус ДСП – Німфеа Альба / Кашемір / Дуб Аппалачі.
- Фасади ДСП – Тоффі / Кашемір / Зелений димчастий / Німфеа Альба / Графіт.
Всі варіанти фасадів можуть покриватись УФ-лаком.
Комод 1Д та комод 2Д обладнані системою відкривання push-to-open.
Дзеркальний фасад обладнаний системою відкривання push-to-open.
Лівий фасад комплектується ручкою 1000 мм.
Правий фасад комплектується ручкою 600 мм.
Всі фасади монтуються на петлі з дотягом.
Модульні меблі Спейс - це система модулів, з яких можна облаштувати простір за Вашими розмірами:


Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Ширина | 1600 мм |
| Высота | 2200 мм |
| Глубина | 570 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Тип шкафа | модульный |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Количество створок (дверей) | 4 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шкаф |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 1600 мм |
| Глубина шкафа | 570 мм |
| Высота шкафа | 2200 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Фасады | ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Світ Меблів |
Информация для заказа
- Цена: 13 550 ₴









Отправка с 28 мая 2026