Шафа Соло 3Д
вверхвниз

Шафа Соло 3Д
Ціна вказана за Шафу Соло 3Д з полицями у вузькому відділенні, без антресолей та консолей!
Опис:
- розмір (ш*гл*в,см): 132*55*200,см,
- можливі кольори:
- Німфея альба
Кашемір
Сірий графіт
Сіра мишка
Дуб артизан
Дуб артизан+Німфея альба - Матеріал корпусу та фасадів: ЛДСП,
- Подовжена металева профільна ручка,
- Ніжки: регулюючі зсередини
- Є можливість замовити шухляди, антресолі та консолі до даного виробу.

За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Ширина | 1320 мм |
| Высота | 2000 мм |
| Производитель | Гарант |
| Глубина | 550 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Количество створок (дверей) | 1 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шкаф |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 1320 мм |
| Глубина шкафа | 550 мм |
| Высота шкафа | 2000 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
Информация для заказа
- Цена: 12 240 ₴









Отправка с 13 июня 2026