Шафа Соло
Ціна вказана за комплект шаф Соло з антресолями: шафа Соло 2Д-2шт та консоль 30см.
Опис:
- розмір комплекту (ш*гл*в,см): 310*55*240,см,
- можливі кольори:
Німфея альба
Кашемір
Сірий графіт
Сіра мишка
Дуб артизан
Дуб артизан+Німфея альба
- Матеріал корпусу та фасадів: ЛДСП,
- Подовжена металева профільна ручка,
- Ніжки: регулюючі зсередини
- Є можливість замовити шухляди, антресолі та консолі до даного виробу.

За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Ширина | 3100 мм |
| Высота | 2400 мм |
| Производитель | Гарант |
| Глубина | 550 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Количество створок (дверей) | 4 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шкаф |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 3100 мм |
| Глубина шкафа | 550 мм |
| Высота шкафа | 2400 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
Информация для заказа
- Цена: 26 500 ₴










Отправка с 13 июня 2026