Передпокій Лайн Елегант Д для вітальні 4Д
вверхвниз

17 800 ₴
- Под заказ
Отправка с 28 июня 2026+380 (95) 907-71-76
Viber, WhatsApp, Telegram
- +380 (96) 724-43-44
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Передпокій Лайн Елегант Д для вітальні 4Д
Передпокій Лайн Елегант складається з шафи 4Д (80см) та вітальні 4Д(125см), висота 240см.
- Матеріал ДСП.
- Кольори доступні: антрацит, бетон, бетон стайл, бетон темний, білий структурний, ваніль, німфея альба, кашемір, тоффі, сіра лава, зелений димчастий, горіх еко, горіх макадамія, дуб ліворно, дуб аппалачі, дуб рая, дуб сонома, дуб трюфель та сосна натті.
- Відкривання фасадів антресолі — система Tip-On.
- Загальний розмір: 205*45*240,см
- Шафу 4Д можна замовити різної ширини: від 80см до 120см з кроком 10см, глибина 45см, або 55см, висота 240см, або 260см.
- Вітальню 4Д можна замовити глибиною 45см, або 55см, висотою 240см, або 260см.
За більш детальною інформацією звертайтеся, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Киевский Стандарт |
| Страна производитель | Украина |
| Тип прихожей | стандартная, модульная |
| Количество предметов | 2 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 205 мм |
| Состав комплекта | |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Вешалка для одежды | Да |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Длина | 2050 мм |
| Глубина | 450 мм |
| Высота | 2400 мм |
Информация для заказа
- Цена: 17 800 ₴





