Комод з натурального дерева К-36, 4Ш, 86х48х87
-5%
12 350 ₴
11 732,50 ₴
- Под заказ
Отправка с 25 июня 2026- +380 (96) 724-43-44
Комод з натурального дерева К 36
Ціна вказана за комод в одному кольорі!
- Матеріал: натуральне дерево (сосна),
- Направляючі телескопічні, можна замовити з телескопічні з дотягом,
- Покриття: фарба, лак.
-
Для кольорів натуральний, горіх, вільха, дуб, червоне дерево, кальвадос, васабі, білий можливе покриття лаком на водній основі, що вказується у замовленні. При покритті водним лаком кольори дещо відрізняються.
За продукцію виконану в кольорі какао, мокко, лагуна, лаванда, тіффані, лайм, магнолія, венге, васабі, вайт, капучино, пастельно-фіолетовий, ivory light 9001 (RAL-9001) нараховується доплата + 10 %.
ЦІНИ на меблі вказані в одному кольорі. При комбінації кольорів (що можливо для деяких моделей ліжок, столів, тумб, комодів, столів і т.д) доплата рахується індивідуально від 5 до 15%.
- Кольори на вибір:


- розміри:
висота: 87см,
ширина: 86см,
глибина: 48см
- Вага 35кг.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Скиф |
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Форма фасада | прямой |
| Габаритные размеры комода | |
| Вес | 35 кг |
| Высота комода | 87 см |
| Глубина комода | 48 см |
| Ширина комода | 86 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | натуральное дерево |
| Фасады | натуральное дерево |
- Цена: 11 732,50 ₴









