Ліжко Ванесса 1
вверхвниз

Ліжко Ванесса 1
Ціна вказана за ліжко без підйомного механізму, без основи та матраца. Розмір спального місця 120*200.
Опис:
- Варіанти тканини ліжка: Руно біле / Руно граніт / Руно камінь / Багіра 29 / Багіра 09 / Багіра 35 / Багіра 32 / Багіра 06 / Багіра 14 / Багіра 36 / Багіра 10 / Багіра 15 / Багіра 20 / Багіра 34 / Багіра 40.
- Ліжко може виготовлятися з підйомним механізмом та без нього.
- Можливі розміри ліжка:
Загальні габарити 1,2 1460 х 2430 х 850
Спальне місце 1200 х 2000
Загальні габарити 1,4 1660 х 2430 х 850
Спальне місце 1400 х 2000
Загальні габарити 1,6 1860 х 2430 х 850
Спальне місце 1600 х 2000
Загальні габарити 1,8 2060 х 2430 х 850
Спальне місце 1800 х 2000
Загальні габарити 2,0 2260 х 2430 х 850
Спальне місце 2000 х 2000
Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Размеры рекомендуемого матраса | 120х200 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер спального места | 120х200 |
| Вид кровати | одноярусная кровать |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 120 см |
| Высота спального места | 45 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 245 см |
| Ширина кровати | 146 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 85 см |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Корпус (каркас) | гранит |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Світ Меблів |
Информация для заказа
- Цена: 15 800 ₴






Отправка с 22 мая 2026