Передпокій Віва
вверхвниз

Передпокій Віва
Ціна вказана за комплект як на першому фото: шафа 600, тумба+дзеркало, тумба + вішак!
Опис:
- Корпус: ДСП
- Фасад: ДСП
- Колір: дуб крафт табако/дуб крафт
Все елементи можна купити окремо.
Розміри елементи (ш/в/гл,см): 180*37*206
Стелаж - 32*202*37,
Шафа кутова - 70*206*70,
Шафа 600 - 60*206*37,
Вішак - 60*206*37,
тумба с дзеркалом - 60*206*37.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Тип прихожей | стандартная |
| Состояние | Новое |
| Состав комплекта | |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Зеркало | 1 шт |
| Вешалка для одежды | Да |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Длина | 1800 мм |
| Глубина | 370 мм |
| Высота | 2060 мм |
Информация для заказа
- Цена: 11 350 ₴




Отправка с 20 июня 2026