Комод Фріда 140
вверхвниз

Комод Фріда 140
Опис:
Розмір (ш*в*гл,мм): 1400 х 745 х 420
Корпус ДСП: Тоффі
Фасади ДСП: Тоффі
Ручка інтегрована: Дуб сонома
Модель обладнана висувними ящиками на направляючих повного висування.
Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Габаритные размеры комода | |
|---|---|
| Высота комода | 74 см |
| Глубина комода | 42 см |
| Ширина комода | 140 см |
| Основные | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 6 шт |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Світ Меблів |
Информация для заказа
- Цена: 6 250 ₴


Отправка с 22 июня 2026