Передпокій Фріда
вверхвниз

Передпокій Фріда
- Корпус ДСП: Тоффі / Чорний.
- Фасади ДСП: Тоффі / Дуб Ліворно.
- Ручка інтегрована: Дуб сонома / Чорна.
- Модель обладнана висувними ящиками на направляючих повного висування.
- Розміри (довжина*висота*глибина):1500 х 2400 х 520
Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество предметов | 1 |
| Состояние | Новое |
| Тип прихожей | стандартная |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Высота | 2400 мм |
| Глубина | 520 мм |
| Длина | 1500 мм |
| Материал изготовления | |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Світ Меблів |
Информация для заказа
- Цена: 11 800 ₴


Отправка с 28 мая 2026