Модульна вітальня Фріда колір тоффі
вверхвниз

17 150 ₴
- Под заказ
Отправка с 22 мая 2026+380 (95) 907-71-76
Viber, WhatsApp, Telegram
- +380 (96) 724-43-44
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Модульна вітальня Фріда колір тоффі
В ціну входять такі елементи: ТВ тумба, пенал 2д та комод 3ш+3ш.
Деталі:
- Корпус ДСП: Тоффі
- Фасади ДСП: Тоффі
- Ручка інтегрована: Дуб сонома
- Модель обладнана висувними ящиками на направляючих повного висування.
Розміри (д*в*гл,см):
Комод 2Д4Ш 1200 х 965 х 420
Комод 3Ш+3Ш 1400 х 745 х 420
Комод 4Ш 1000 х 965 х 420
Тумба 400 х 525 х 420
Стіл 1Т 1280 х 750 х 600
Стіл 1ТН 1400 х 750 х 550
ТВ-тумба 2300 х 530 х 420
Пенал 2Д 500 х 2105 х 520
Шафа 2Д2Ш 800 х 2105 х 520
Шафа 3Д2Ш 1200 х 2105 х 520
Передпокій 1500 х 2400 х 520
Відправляємо меблі, по передоплаті, в розмірі 30% на карту Приват Банку або розрахунковий рахунок.
За більш детальною інформацією звертайтесь, ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання!
Хочемо звернути Вашу увагу, на те, що при отриманні, необхідно перевірити цілісність товару!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип стенки (горки) | модульная |
| Тип фасада | прямой |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Світ Меблів |
| Состав стенки | |
| Витрина | 2 шт |
| Навесная полка | 1 шт |
| Секция под телевизор | Да |
| Габаритные размеры стенки | |
| Длина (ширина) стенки | 3600 мм |
| Глубина стенки | 375 мм |
| Высота стенки | 2050 мм |
| Материал изготовления стенки | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
Информация для заказа
- Цена: 17 150 ₴




